به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


جلوگیری از گناهان فراگیر

#جلوگیری_از_گناهان_فراگیر

 

✅ببینید عزیزان من! ، جرایم ، گاهی جرایمیست که فراگیر است و گاهی جرمی است که فقط معدودی مرتکب میشوند ... جلوی هر دو را باید گرفت اما شیوه هر کدام فرق میکند ... مثلا اگر یک هفت تیرکش در شهر وجود دارد که امنیت شهر را مختل کرده ... او را میگیریم و به اشد مجازات محکوم میکنیم تا درس عبرتی شود که هر کسی از این غلطها نکند! 

✅ اما اگر همه خانواده ها دو سه هفت تیر کش دارند ، اینجا این جرم فراگیر است و هرکس بخواهد با یک اعدام کار را تمام کند فرد نادانی است، چراکه نه تنها درس عبرت نمیشود بلکه همه هفت تیرهایشان را از حالت ضامن خارج میکنند ...

اینجا باید با هزار لطایف بفهمانی که این کار غلط است ... اینجا باید جانفشانی بکنی و از خودت خرج کنی ... اینجا باید تمام بهانه های آنها را از بین ببری!!! .

.

✅ جامعه حضرت لوط مبتلا به گناه معروف و فراگیری بود ، حضرت لوط برای مقابله با آن گفت من حاضرم دخترانم را به عقد شما در بیاورم ولی شما این کار را نکنید!!! این نوع فداکاری فوق العاده لطیف، فقط برای جلوگیری گناه در جامعه ای که گناه فراگیر است، متصور است!

.

 

◀️ آهای کسانی که میخواهید #گناهان فراگیر جامعه را اصلاح کنید ، آماده فداکاری فوق العاده لطیف هستید؟ يا فقط و فقط نگاهتان به شلاق است؟

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است